Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

- o hromadnou návštěvu ZLATÉ TRETRY  projevili zájem pouze dva lidé (což je docela slabé - pouze jeden až dva rodiče jsou ochotni si udělat čas a jet se svými dětmi) - tzn. že hromadná doprava a organizace pro malý zájem padá.

- naopak velkého zájmu se těší připravované atletické soustředění - 18 dětí

- každý čtvrtek probíhají individuální tréninky - nutno podotknout, že včera jste byli velice zodpovědní  a velká pochvala na stranu Michala, Katky a Ondry Tichého !!!

- tento víkend jsou dvě sportovní akce: - poslední závod BBP a v neděli pak ještě Kuřimská liga - pro vytrvalce

- dětem byl předán I. zpravodaj AK Blansko Dvorská - je k nahlédnutí pod odkazem Zpravodaj na našem webu

- tento čtvrtek nám vyjde článeček s fotkama  na straně sportu v Blanenském deníku

- v sobotu se koná MČR v krosu - za nás tam budeme mít dva zástupce (Michal a Katka). Oba to budou mít moc těžké - budou nastupovat o proti rok starším závodníkům :-(   Není to daleko - běží se to v Baldovci - tak kdybyste je chtěli podpořit  - určitě to jen uvítají.

- doufáme, že se po krátké prázdniny udržujete v kondici - posilovat a běhat se dá přece kdekoli. 

- další důležité:

1) Vyhlašujeme konkurz na: 

a) INDIÁNSKOU BABIČKU - z důvodu možného konání letního atletického soustředění - někdo musí drndat kočárek, aby Lenka mohla trénovat vaše dětičky.

b) KULTURNÍHO REFERENTA - rodiče plného inspirací a elánu, který nejen zkrotí vaše drahoušky, ale dokáže uspořádat program pro volné chvíle a večerní mecheche a candrbálky. 

Platové podmínky jsou stejné jako v našem případě - cestu, ubytování a stravu si hradí každý sám. Pokud seženeme nejméně tyto dvě osoby, můžeme naplánovat a uspořádat letní atletické soustředění - tak podumejte a hlavně vy co máte zájem a chuť - dejte vědět co nejdříve. (rodiče a sourozenci atletů se mohou účastnit také - i ti co ještě mají plinky).

- POSLEDNÍ VELMI DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

31. 5. se koná v Ostravě největší atletický podnik na území ČR - ZLATÁ TRETRA. S letošní účastí - Bolt, Robles, Pireková, Špotáková, Thorkildsen,. prostě to nejleší co je na světě. V případě dostatečného počtu zájemců (rodič + jeho dítě/ děti) objednáme autobus a zajistíme vstupenky. Opět podumejte a dejte vědět - nejpozději do 1. 4. 2011.  Cena vstupenky na stání je kolem 100Kč (za osobu)  na tribunu 900,-  Kč.  více na: www.zlatatretra.cz

1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11  
12  
13  
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.