Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

- 20. 5. si "svatá trojice" (Michal, Míša a Ondra) střihla atletický pětiboj. Nechyběla ani Katka, která si odběhla 800m svým letošním nejlepším časem 2:36,5 a to se v úvodní čtvrtině zdržovala relativně pomalým začátkem (čili půjde to ještě rychleji). Katko perfektní  - dřina na posledních trénincích i ve čtvrtek se vyplatil - gratulujeme. Vícebojaři předvedli své standardní výkony a perfektní osobáčky na 800m (Míša 2:45 s rezervou a Ondra 2:50). Ondra navíc osobáček na 60m 8,6 s a Michal osobák na 60m př. Jen velká škoda, že se vám nepovedla dálka (dnes se nikomu v dálce nedařilo) - je za ni docela dost bodíků - tak snad to vyjde jindy. Nebýt nepovedené dálky tak Míša by 2500 bodů jistě získala  - dnes to bylo za 2287 b.

- Dnes  po tréninku děti obdržely lístečky s informacemi k sobotnímu čtyřboji. Do středy bychom potřebovali vědět, kdo z dětí se bude těchto závodů účastnit. Předběžně nahlášeni jsou všichni - v sobotu na místě uděláme škrty těch, co nedorazí. Jste přihlášeni za SK BLANZEK.

- Katka dnes v pohodě zaběhla 800 m za 2:40 - tím pádem jsme ji hned přihlásili v pátek na závod na ASK. Poběží zde mimo soutěž 800 m s vícebojaři ml. i staršími. Jinak Katka by si mohla střihnout ve středu svou 1. Hraběnku: Sloup - Petrovice - co ty na to Katko? Ještě se zítra o této možnosti pobavíme.

- Byli jsme dnes pozváni Mor. Slávií na jejich závody 4. 6. ("Zmrzlinovka"). Už jednou jsme tam byli a pěkně jsme si to tam užili - čili letos znovu a ještě ve větší síle. Kategorie jsou zde super i pro prťata a jde tam o medaile (viz propozice).

Posledni komentare
25.07.2012 17:01:34: Thanks! It is an wonderful web-site. Check out my blog : hr software

II. kolo ml. žactva je za námi a naši svěřenci zaznamenali další dva osobní rekordy (Max a Míša Staňková).

Maxík  Beránek - zaběhl 150ku tak jak jsme se domluvili na tréninku a vyšlo to: osobáček na 150m o 0,5s rychlejší  což je dost.

Míša Staňková - zraje na 800m jak víno -  opět posunula své maximum na 3:17,43 a byla jen dvě místa pod bodovanými pozicemi, což je perfektní!!!

Gabka - dnes trošičku pomaleji, ale připsala do kasičky JAC 2 body. Právě díky těmto dvěma bodům JAC dnes vyhrálo!!!!

Ondra Tichý - zaběhl strojově přesný čas při rozběhu a stejně tak i ve finále na 60m, dále pěkný čas na 150m  -takže gratulujeme a přidal spoustu bodů do BYACu.

Míša Hrubá - už zase skáče přes kaluže 431cm a na 60m připsala dostatek bodů pro JAC. U štafety se nepovedla předávka a Michal Zamazal doslova odbyl běh na 1500m. Tentokrát ho zaběhl o více jak 12 s pomaleji než naposledy před 2 měsíci v hale, kde vážně upadnul po startu a přesto závod dokončil v mnohem kvalitnějším čase!!!

Připomínáme, že ve středu odpoledne odjíždí na závody (přebory Brna) s p. učitelem Míša Hrubá (60m. př., dálka a výška), Ondra (60m př., dálka a 150m) a Michal (snad už poctivě 800m, 60m př. a z nudy koule).

Jestli se chce Max a Martin Štěpánek zúčastnit závodu ve středu 11. 5. v Brně (běžet štafetu s Michalem a Ondrem), pak nám dejte do soboty večer 7. 5. vědět na mobil (zavolejte nám) - z důvodu registrace.

Kompletní výsledky naleznete na: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=13785

 

Doufáme, že jarním proutím dostatečně "vyšlehají " hoši z dívek všechny neduhy (někde budete muset pěkně přitlačit) a nalíjí dívkám do žil zdraví.  Děvčata nezoufejte - odpoledne se karta obrací - polévat , polévat a  polévat.

Veselé Velikonoce přejí Weinhöferovi

1  
2  
3  
4  
..  
10  
11  
12  
13  
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.