Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Výsledky vytrvalostního testu

Tak jak jsme slíbili, tak se stalo. Tréninky začínají být postupně náročnější (Michal je dnes zhodnotil, ze stupnice 1 - 5,  čtverkou). Postupně začínáme zakomponovávat do tréninků více vytrvalosti. Jde o náročné tréninkové období, kdy se teď v každém tréninku  zaměřujeme na tři motorické schopnosti: obratnost, rychlost a kupodivu i vytrvalost - velmi pravzláštní a tréninkově komplikovaná kombinace. Níže uvádíme výsledky vytrvalostního 5 minutového  (3min.) testu - čím vyšší číslo - tím lépe. Berte je trošku s rezervou - atleti tento test prováděli po náročném tréninku - takže ještě nějaká rezervička by se našla. Stále to ale není podle našich představ - koncem února to jistě bude vypadat trošku jinak - takže lépe!

3minuty: Lucka - 11,5 , Nikola - 12.

5 minut: Matěj - 19, Jirka - 19, Pavlík - 19 (všichni tři je to málo!!), Helča -  20,5, Míša Staňková - 21, Dominik - 22, Melissa - 22, Gabka - 22, 5, Ondra M - 22, 5, Marťas - 23, 5, Míša Hrubá - 24, Ondra Tichý - 24,5, Elen - 25, Katka 26, Míťa - 26.

Je ještě co zlepšovat, i nadále pokračujeme na tréninku v této náročné kombinaci a hlavně tento "testík" bude pokaždé!  Příští týden nebudou tréninky - jsem na horách (někteří atleti Michal, Melissa, Martin, Katka, Míša, Verča, Ondra -  to budou mít zrovna jako soustřeďko,..).

Do "metodiky" jsme přidali pár sekvenčních fotek (Katka, Míša,.) skoku vysokého i s popisem chyb - mrkněte všici  - jistě je to inspirující i pro ostatní.

Poslední komentáře
11.01.2011 05:46:36: V pátek příští týden je perfektní závod v tunelu v Brně (sprint, dálka a vytrvalost). Každý rok si o...
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.