Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Výsledky testíku a další zlepšení

Je vidět, že trénink je dobře nastavený a dochází k výrazném zlepšení, a to jak ve výbušnosti, tak i v obecné vytrvalosti. Pro naše atlety to znamená - že ještě alespoň dva týdny pojedeme v započatém režimu - toto jste asi nechtěli slyšet - ale nezbývá než vydržet.

Jen pro ilustraci uvádím přehled těch, co se zlepšili v testu obecné vytrvalosti "V.R.Š.K.Y."  ten druhý údaj  v závorce je z testu prováděného před měsícem.

Nikolka Manová  13   (12), Ondra Tichý 26  (24,5), Matěj Skryja 20 (19), Gabka 23 (22), Ondra Matal 24 (22,5),  Martin Štěpánek 25 (23,5), Max Beránek 24 (22), Míša Hrubá 25  (24), Radek Dítě 22 (21), Katka 26,5 (26)

Takže velká chvála, víme, že poslední tréninky jsou velice náročné, ale opravdu to funguje takže ještě 2 týdny vydržíme a jdem na něco dalšího.

Pár aktuálních drbů:

- příští týden budeme na trenále a i na závodech v sobotu v Ráječku bez Katky a Gabky - jedou na hory. 

- v pátek příští týden pojedem an závody do Olmíku s Ondrem a Míšou (překážky, dálka, 60m,..) a možná ještě jednoho - uvidíme.

- doufáme, že se Michal s Verčou už uzdraví a začnou zase trénovat. Míťo  - roste ti zde konkurence Martin a Ondra Tichý se dost zlepšili.

- připomínáme, že příští týden v sobotu je závod v Ráječku

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.