Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Poslední běh Kuřimské běžecké ligy a Jedovnický kapr

2.11. se konal v Kuřimi poslední závod Kuřimské běžecké ligy a zároveň proběhlo celkové vyhodnocení celého seriálu těchto závodů. Potěšující bylo, že v celkovém umístění naši vytrvalci obsadili většinou první pozice. Poslední (extra dlouhý) závod běžela Kateřina Fialová - 1.místo a nadělila soupeřkám více jak 3 minuty, Gabka Fialová  - 3. místo. Michala Zamazala porazil pouze jeden (o rok starší) běžec.

Celkově naši vytrvalci obsadili přední místa ve většině kategorií a vytvořili několik traťových rekordů. Podorbnosti naleznete v rubrice "Výsledky".

15. 11. se Ondřej Jelínek tradičně zúčastnil vytrvalostního běhu "Jedovnický kapr". V tomto závodě  (5 km dlouhém) naleznul pouze jednoho přemožitele.

Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.