Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Pětiboj a pár novinek

- 20. 5. si "svatá trojice" (Michal, Míša a Ondra) střihla atletický pětiboj. Nechyběla ani Katka, která si odběhla 800m svým letošním nejlepším časem 2:36,5 a to se v úvodní čtvrtině zdržovala relativně pomalým začátkem (čili půjde to ještě rychleji). Katko perfektní  - dřina na posledních trénincích i ve čtvrtek se vyplatil - gratulujeme. Vícebojaři předvedli své standardní výkony a perfektní osobáčky na 800m (Míša 2:45 s rezervou a Ondra 2:50). Ondra navíc osobáček na 60m 8,6 s a Michal osobák na 60m př. Jen velká škoda, že se vám nepovedla dálka (dnes se nikomu v dálce nedařilo) - je za ni docela dost bodíků - tak snad to vyjde jindy. Nebýt nepovedené dálky tak Míša by 2500 bodů jistě získala  - dnes to bylo za 2287 b.

- Dnes  po tréninku děti obdržely lístečky s informacemi k sobotnímu čtyřboji. Do středy bychom potřebovali vědět, kdo z dětí se bude těchto závodů účastnit. Předběžně nahlášeni jsou všichni - v sobotu na místě uděláme škrty těch, co nedorazí. Jste přihlášeni za SK BLANZEK.

- Katka dnes v pohodě zaběhla 800 m za 2:40 - tím pádem jsme ji hned přihlásili v pátek na závod na ASK. Poběží zde mimo soutěž 800 m s vícebojaři ml. i staršími. Jinak Katka by si mohla střihnout ve středu svou 1. Hraběnku: Sloup - Petrovice - co ty na to Katko? Ještě se zítra o této možnosti pobavíme.

- Byli jsme dnes pozváni Mor. Slávií na jejich závody 4. 6. ("Zmrzlinovka"). Už jednou jsme tam byli a pěkně jsme si to tam užili - čili letos znovu a ještě ve větší síle. Kategorie jsou zde super i pro prťata a jde tam o medaile (viz propozice).

Poslední komentáře
25.07.2012 17:01:34: Thanks! It is an wonderful web-site. Check out my blog : hr software
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.