Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Mistrovství žactva JM kraje

13. 6. se v Hodoníně konalo Mistrovství Jihomoravského kraje jednotlivců  mladšího a staršího žactva - atletická liga.

   Z našich svěřenců se této akce zúčastnila Kateřina Fialová, Michaela Hrubá a Veronika Zamazalová. Děvčata změřila své síly s nejlepšími atletkami z týmů Hodonína, Vyškova, Břeclavi, Brna,...

   Hned na úvod můžeme prozradit, že předvedly perfekní výkon a padaly i osobáčky !!!   Takže pěkně popořadě:

 

 Katka Fialová:  - 3. místo v běhu na 800 m super časem 2:35,41 s. Děvčata z AK Hodonína ji pěkně vyvezla k dosud nejlepšímu času - krásný osobák - hned si ho zapisujem do tréninkového deníku "zlatým písmem".  Kateřina navíc porazila Elišku Floriánovou - což je docela cenný skalp. Katka si pak ještě vyházela 3. místo,kdy poslala míček do vzdálenosti 37,78 m.

 

 Míša Hrubá:  - 3. místo na 60 m překážek. - 12,42 s. Super výsledek, konečně jsme na tréninku překonali obavu a už nám to vychází na tři kroky. Příští rok bude mít Míša ještě tu stejnou kategorii tak uvidíme . Jinak pěkným skokem - 424 cm si Míša dolétla až k 7. místu.

 

Verča Zamazalová - finišmenka bronzové štafety, ale k té se ještě dostaneme. Ve skoku vysokém to dneska nevyšlo - bylo to jen 125 cm - asi jsme tam Verče chyběli  . Škoda  - chtělo to tvých 133, ale nemůže být každý den posvícení. Koneckonců ve štafetě sis to napravila.

 

 - 3 místo ve štafetě35,69 s - což je rovněž velice cenné. Evidentně už jste pěkně seběhané.  V pondělí si na tréninku, mimo jiné, ukážem natočenou vaši štafetu ze čtvrtka - jako příklad perfektního seběhání a předávky!

Opět vás velice chválíme - opravdu je za co!!!! V pondělí bude trénink trošku lehčí - část  tréninku budem analyzovat to, co jsme nafotili a naočili a pak hurá na tartan a celé zase znovu a znovu a znovu a znovu,....

 

 

 

Zajímalo by nás - jestli i vytrvalkyně  z Hodonína, která porazila Katku dokáže i  takto házet, běhat překážky a skákat jako Katka. I nadále se tedy budeme držet koncepce našeho tréninku a budeme rozvíjet všestranost. Na specializaci máte ještě čas. Díky tomu můžeme nasadit kohokoli od nás na cokoli a nemusíme se za jejich techniku a výkon stydět.

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.