Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

II. kolo mladšího žactva

II. kolo ml. žactva je za námi a naši svěřenci zaznamenali další dva osobní rekordy (Max a Míša Staňková).

Maxík  Beránek - zaběhl 150ku tak jak jsme se domluvili na tréninku a vyšlo to: osobáček na 150m o 0,5s rychlejší  což je dost.

Míša Staňková - zraje na 800m jak víno -  opět posunula své maximum na 3:17,43 a byla jen dvě místa pod bodovanými pozicemi, což je perfektní!!!

Gabka - dnes trošičku pomaleji, ale připsala do kasičky JAC 2 body. Právě díky těmto dvěma bodům JAC dnes vyhrálo!!!!

Ondra Tichý - zaběhl strojově přesný čas při rozběhu a stejně tak i ve finále na 60m, dále pěkný čas na 150m  -takže gratulujeme a přidal spoustu bodů do BYACu.

Míša Hrubá - už zase skáče přes kaluže 431cm a na 60m připsala dostatek bodů pro JAC. U štafety se nepovedla předávka a Michal Zamazal doslova odbyl běh na 1500m. Tentokrát ho zaběhl o více jak 12 s pomaleji než naposledy před 2 měsíci v hale, kde vážně upadnul po startu a přesto závod dokončil v mnohem kvalitnějším čase!!!

Připomínáme, že ve středu odpoledne odjíždí na závody (přebory Brna) s p. učitelem Míša Hrubá (60m. př., dálka a výška), Ondra (60m př., dálka a 150m) a Michal (snad už poctivě 800m, 60m př. a z nudy koule).

Jestli se chce Max a Martin Štěpánek zúčastnit závodu ve středu 11. 5. v Brně (běžet štafetu s Michalem a Ondrem), pak nám dejte do soboty večer 7. 5. vědět na mobil (zavolejte nám) - z důvodu registrace.

Kompletní výsledky naleznete na: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=13785

 

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.