Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Brno X Praze a Blažovický kros

28. 9.  2010 se konaly dvě atletické akce. Velmi potěšující je, že na obou dvou jsme měli zastoupení. 

První se konala na pražské Stromovce - Brno  X Praze. Kvůli nepříjemnému počasí, byla celá akce přesunuta do haly, kdy proti sobě nastoupilo družstvo s nejlepšími mladšími žáky a žákyněmi z Brna a okolí proti Pražským atletickým klubům.

Veronika Zamazalová si na této akci vyběhala 5. místo s moc pěkným časem 11,61 s - což je Verčin nový OSOBNÍ REKORD  Když jsem ji včara na tréninku viděl nad překážkami - musím říct, že Verča získává jistotu a vypadá to, že  by se tento čas mohl v neděli ještě zlepšit!!!!

Její bratr Michal dokázal v Blansku, že umí překážky i trochu lépe - tentokrát 13,17s. V dálce Michal odskákal svůj standard 381cm. Michal byl nejmladším účastníkem celé sportovní akce !!!!

Ve stejný den se běhal v Blažovicích kros. Gabka Fialová nastoupila na 200m trať, proti děvčatům, která jsou o rok starší a vyběhala si 9. místo. Její sestra Katka na trati o 300m delší si doběhla pro stříbro .                                  

Všem patří pochvala a nachystejte se na neděli do Hodonína na Mistrovství Moravy a Slezka!  Doufáme, že budou padat osobáky.

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.