Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Brněnský běžecký pohár opět ožil

BBP opět ožil - je viděť, že lidé na běhání nezanevřeli. Zatím ještě není znám přesný harmonogram závodů, ale jisté je, že se do toho vložila Univerzita Brna - a tak první závod letošního ročníku - bude právě ten v Jehnicích u Brna. Bylo by to příjemné - jistě by byl zařazen i závod v Ráječku, takže zde určitě počítáme s velkou účastí.

Podle aktuálních zpráv a drbů - atletický klub Moravská Slávia Brno bude na závodech v Jehnicích v plné polní, stejně tak jako pořádajícíc atletický klub VSK Univerzita Brno. Zcela určitě sem zajedou i další oddíly a kluby, takže konkurence na prvním závodu BBP bude mimořádně silná.

Prvním z deseti závodů BBP se právě stal závod v Jehnicích, ti co pojednou - nezapomeňte se namístě přihlásit (zaregistrovat) za AK- Blansk Dvorská. Zároveň prosím o fotografie, které dopoledne pořídíte - pošle te nám je a my je dáme na net. Já tam budu až na odpolední sérii závodů - takže fotit a povzbuzovat budu co mi sily budou stačit. Všem,kteří poběží ve středu držíme palce.

Jinak dneškem 15. 11. uzavíráme anketu "Kdo trénuje zodpovědněji" . Dopadlo to lépe pro děvčata (751hlasů) x chlapci (732 hlasů). Gratulace pro holky - choši holt musíte víc zabrat!!!  Fotky z dnešního tréninku přidáváme do předchozí aktualitky - najdete je jako poslední v sérii fotek.

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.