Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

Aktuální drby z tréninku, závodů a další závod 17. listopadu

První listopadový trénink se převážně odehrával v okolí blanenské přehrady. Všem se to moc líbilo a hlavně když jsme se vraceli  - všichni měli červené tvářičky  - čím to asi bylo? Že by "Weinhöferovým pahorkem"?

Věřte nevěřte - Michal Zamazal po několika letech vynechal trénink  (ze zdravotních důvodů). Michal opravdu naprosto poctivě chodí na všechny tréninky a roky neonemocněl - svým přístupem je vzorem pro ostatní, ale i Michal může onemocnět - přejeme ti ať se brzo uzdravíš  - dnešní trénink v terénu by se ti jistě líbil.Tím spíše, že byl zakončen pojídáním dortu.

Pokud jde o závody na Hořicích tak jen několik drbů:

- Michal opět vyhrál

- Martina Štěpánka tam lanařil trénér z jiného atletického oddílu. Naštěstí Marťas je uvědomělý, ví kam patří a po těch letech, které jsme společně strávili na ovále a v tělocvičně až u nás pevně "zakořenil".

- Maxíkova sestra si opět střihla závod a vůbec né .špatně - 2. místo takže gratulujeme

- Helenka se už vrátila z dovolené a dokoce jsme ji zahlédly jak sama si šla zaběhat na ovál. Dojetím jsme zamáčkli slzy . Víc takových svěřenců, kteří si jdou sami potrénovat i mimo tréninky.

- tuto středu půjdem trénovat opět mimo atletický ovál - je potřeba si trošku taky odpočinout od tartanu.

- Další závod, kterého se budeme účastnit je 17. listopadu v Jehnicích u Brna. Jezdíme tam každý rok, tak ani letos opět nevynecháme. Jednak je tam perfektní konkurence - pořádající Univerzita Brno tam bude v plné parádě, nebude chybět ani Moravská Slávie a dalsí atletické oddíly. A navíc ceny tam mají víc než příjemné (už máme z Jehnic docela pěknou sbírku pohárů).  Škoda že neštastně pořadatelé vložili mezi starty dětských kategorií i  starty juniorů, můžů a žen - takže jde o celodenní akci. Z tohoto důvodu bude doprava na závod individuální. Těžko by tam prťata vydržela od rána, kdy závodí, až do odpoledne, kdy závodí další dětské kategorie. Propozice naleznete na této webovéadrese: http://www.behy.cz/files/propozice/2%20a%203%20strana.pdf

 Těšíme se na účast v tomto moc pěkně obsazeném i oceňovaném závodu - takže 17. listopadu naviděnou v Jehnicích u Brna.

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.