Atletický klub Blansko Dvorská

Aktuality

Sportování o svátcích

V předvánočním čase se konal klubový závod ve skoku vysokém – Vánoční laťka 2012. Svůj pomyslný souboj s laťkou , za účasti rodičů, svedlo mladší žactvo, atletická přípravka starší, přípravka mladší a atletická prťata (kde nejmladší jsou narození v roce 2006!!!). O to radostnější bylo, že velké většině se podařilo ještě před koncem tohoto roku posunout hranici svých osobních rekordů.

Třetí závod BBP se konal 26. 12. v Syrovicích a opět zásluhou Adama to zacinkalo. Míša Staňková se opět posunula o stupínek výš v průběžném pořadí a Anička si upevnila svou průběžnou příčku. Další závod BBP nás čeká 5.1. v nedaleké Kuřimi.

O den později proběhl poslední závod OBL v Petrovicích, kde navíc došlo k celkovému vyhodnocení a předání cen pro nejúspěšnější běžce. Letošní ročník byl prvním, kdy organizátoři zareagovali na naši prosbu a následně zařadili do soutežního řádu i žákovské kategorie. Nezbývá než poděkovat organizátorům za pořádání závodů a poblahopřát vítězům

Zanedlouho už budeme psát za datem rok 2013. Je tedy na místě popřát našim svěřencům do roku 2013 především HLAVNĚ ZDRAVÍ.

 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.