Atletický klub Blansko Dvorská

Aktuality

Novinky z termínovky pro tento rok a pár dalších

Ještě než Vás seznámíme s několika novinkami ohledně termínu závodů, nemůžeme si odpustit pochvalu. To že slova chvály často padají na naše dívky je věc zasloužená a zcela namístě. V poslední době, ale velký kus práce zaznamenali i hoši. Tréninkové úsilí, které předvádí Ondra Tichý, Max, Martinové a další chlapci, je obdivuhodné a zaslouží značnou pochvalu.

Teď k novinkám v termínovce:

Velice důležité datum pro ml. žáky: "Náhodným losem" bylo rozhodnuto, že v soutěži družstev  nebudeme závodit v brněnské skupině, ale ve Vyškově. Že by se některé kluby zalekly našich ml. žáků?  Nezbývá, než se nad touto náhodou pousmát a soustředit se na datum  3.5.

3.5 se tedy koná soutěž družstev  ml. žáků ve Vyškově. Účast ml. žáků je nezbytně nutná!!!! Každý bodík se bude počítat - čili poznačte si tento den do kalendáře!!! Zcela určitě počítáme s účastí  Michala, Maxe, Martina a Martina, Dominika, Adama ,...  Na posledních trénincích už hoši špekulují, kdo by mohl na co jít  - čili váš interest pro tuto záležitost je přesně namístě a pro nás velmi potešující.

Poprvé v historii okresní běžecké ligy se otevřela její náruč i pro žákovské kategorie. Budete sbírat bodíky v jednotlivých závodech tak, jako  např. v BBP (jsou červeně označeny v naší termínovce - Co nás čeká).  Není nutné jít všech deset závodů - boduje se 6 nejlepších umístění v seriálu OBL, tedy stačí jít na 6 závodů z desíti. Do celkového pořadí OBL jsou započítáváni pouze závodnící z blanenského regionu.  Pořadatelé přislíbili i medaile čili ti z vás, co snášíte dobře vytrvalost: Míša, Gabka, Katka, Max, Michal, Martin,.... je to velice zajímavá příležitost.

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.