Atletický klub Blansko Dvorská

Aktuality

Mistrovství JM družstev - máme kvalitu

22.9. se konalo ve Znojmě Mistrovství JM družstev. Při návratu jsem telefonicky mluvil s Míšou Hrubou: "Míšo, tak jak jste dopadli? Vyhrála jsem 60m př., ..., ..., ... Tak to gratulujem a co kluci a Gabka? Jó dobrý skončili tak do 10. místa,...“. No tak to je docela dobrý, ale mohlo to být aspoň v něčem do 5. Večer při zveřejnění výsledků jsme pak byli velice mile překvapeni, když naši kluci se nejhůř umístili na 3. místě, což je bomba!!! Takže popořádku:

Nejmladší Gabka Fialová - 9. místo na 800m časem 3:06 (2b.) a svojí účastí pomohla štafetě do druhého místa (další bodíky). Míša Hrubá si odnáší pomyslný „skalp“ fenomenální Jany Novotné za 1. místo na 60m př. osobákem za 10,08s (11b), 2. místo ve výšce 140 cm (9b) a stejně tak i v dálce (9b). Ondra Tichý na 150m časem 21,02s obsadil 3. místo (8 bodů) a 2. místo na 60m př. osobáčkem 9,87 (9b). Od prvního místa jej dělilo pár setinek – takže „o chlup na prsou“!!! Míša Zamazal se do toho už zase dostává a dokazuje ve vytrvalosti, že tady je „Zamazalovo“ a tady jsem králem já: – 1.místo na 800m časem 2:31,83 (11b). Aby toho nebylo málo – vytrvalec „Míťa“ obsadil 3. místo na 60m př. osobákem 11,08s (8b), což jenom dokazuje univerzálnost našich svěřenců. Společně s Ondrou pak vyhráli štafetu (doplněnou o dalšího vytrvalce Tonera) a přidali dalších 11 bodů. Celkově Michal s Ondrem nastřádali 47 bodů, které by opět rozhodovaly o tom, kdo vyhraje ml. žactvo chlapců. Velká gratulace, bylo to náročné – celý den na cestě - návrat ve večerních hodinách,... . Velký dík patří rovněž p. Zamazalové, která dopravila děti do Brna!!!

Čili postup na Mistr. Moravy a Slezka v soutěži družstev 2. 10. v Uherském Hradišti (tady je změna oproti avizovanému termínu a místu).

Jen jeden apel, pakliže se nejede hromadně a je nutná individuální doprava - ať už na závody nebo ze závodů. Domluvte se rodiče mezi sebou včas (telefóny na sebe máte nebo zajděte na trénink, na schůzky – kde se doprava domlouvá a také domlouvala – když tam někdo není, pak se pochopitelně nemůže domluvit) – opravdu už nebudeme absolvovat několik telefonátů a domlouvat někomu někam dopravu nebo za někoho den před závodem, to opravdu nemůžete po nás chtít – čili toto už ne. Tím spíše, když se jedná o hostování za jiný klub. Nakonec vše dopadlo naprosto v pohodě, odvoz dětí zajistila p. Fialová a p. Tichá.

Pro jistotu uvádíme tedy informace k individuální dopravě na závody ve Vyškově 8. 10.: Naše maličkost bere do auta M. Hrubou a nabídl se pan Dítě, že bude mít v autě dvě místa volná – tedy využíte toho a domluvte se). Jinak jsme velice potěšení – vypadá to předběžně na hojnou účast (Zamazalovi, Fialovi, Nečasovi, Matuškovi, Manovi, Dítětovi, Beránkovi,...).

Plán na příští týden: když bude venku pěkně tak P Š I (překážky, štafety a intervaly – rychlost, obratnost a zase rychlost) a jinak posilovna v tělocvičně.

PS: Kdyby někdo chtěl -  tak v Tišnově je v sobotu víceboj: http://www.aktisnov.wz.cz/2011/3boj-2011.htm

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.