Atletický klub Blansko Dvorská

Aktuality

Běh 17. listopadu a Běh za jedovnickým kaprem

12. listopadu si Michal s Katkou odběhli v Jedovnicích  docela dlouhý závod (4900m) - oba na druhém místě čili klobouk dolů. Tento závod nám  přesně zapasoval do jejich tréninkového plánu a uvidíme jak se jim povede v Jehnicích. Katka zde bude mít mnohem kratší úsek, čili když si nenechá odběhnout Adélku, tak by to mohlo být ve finiši zajímavé. Michal naznačil, že je horkým kandidátem na vítěze BBP tak uvidíme. On BBP není jen o vítězství v jednom závodě, ale i o trpělivosti a také to chce být zdravý a odběhnout aspoň 6 závodů!

17. 11. začíná úvodním závodem v Jehnicích  (kousek od Globusu) letošní ročník Brněnského běžeckého poháru. Pro nováčky - jde o seriál 10 závodů, kdy běžci na jednotlivých závodech získávají body, dle pořadí doběhu. Pochopitelně není nutné běžet všech 10 závodů - počítají se body z 6 závodů. K závodu v Jehnicích  - je příjemné, že zde budou i kategorie pro prťata (viz propozice), snad se zde potkáme v co největším počtu. Někdo to půjde tréninkově, někdo se popere s vytrvaleckou špičkou (VSK Univerzita Brno, AHA Vyškov, MS Brno,...), každopádně přijeďte se navzájem podpořit.

Pro letošní ročník svou účast na seriálu BBP přislibilo docela dost našich atletů. Zajímavé bude sledovat, jak si povedou naše želízka (Katka, Michal, Míša Staňková), kterým letos sedí věkové kategorie. Stejně tak i Max, Gabka, ale proti o rok starším. V poslední době se velmi dobře vyběhal i Martin Szabó - co ty na to Marťas - prubneš to? Kdo další se připojí a zaběhne si třeba i tréninkově některý ze závodů této běžecké akce?

PS: Třeba někdo naváže na úspěchy našeho odchovance Ondry Jelínka, který loňský rok vyhrál kategorii dorostu v dresu VSK Uni Brno.

PSS: Nechcete nám někdo z odkazu "Historie" a "Brněnský běžecký pohá" zpočítat, kolik pohárů jsme v Jehnicích celkem získali?

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.