Atletický klub Blansko Dvorská

Aktuality

 

V předvánočním čase se konal klubový závod ve skoku vysokém – Vánoční laťka 2012. Svůj pomyslný souboj s laťkou , za účasti rodičů, svedlo mladší žactvo, atletická přípravka starší, přípravka mladší a atletická prťata (kde nejmladší jsou narození v roce 2006!!!). O to radostnější bylo, že velké většině se podařilo ještě před koncem tohoto roku posunout hranici svých osobních rekordů.

Třetí závod BBP se konal 26. 12. v Syrovicích a opět zásluhou Adama to zacinkalo. Míša Staňková se opět posunula o stupínek výš v průběžném pořadí a Anička si upevnila svou průběžnou příčku. Další závod BBP nás čeká 5.1. v nedaleké Kuřimi.

O den později proběhl poslední závod OBL v Petrovicích, kde navíc došlo k celkovému vyhodnocení a předání cen pro nejúspěšnější běžce. Letošní ročník byl prvním, kdy organizátoři zareagovali na naši prosbu a následně zařadili do soutežního řádu i žákovské kategorie. Nezbývá než poděkovat organizátorům za pořádání závodů a poblahopřát vítězům

Zanedlouho už budeme psát za datem rok 2013. Je tedy na místě popřát našim svěřencům do roku 2013 především HLAVNĚ ZDRAVÍ.

Zima je téměř za dveřmi a  venkovní tréninky jsme definitivně ukončili (mimo čtvrteční skupinku, nebo krátké úterní vyběhání).  V pondělí a středu budeme tedy chodit pouze do tělocvičny, čili přizpůsobte tomu i oblečení. Již několik tréninků v tělárně máme za sebou a v této souvislosti musíme pochválit zejména naše nejmladší, kteří ač opravdu ještě jsou prťata - k tréninku přistupují s velkým nasazením. Stejně tak chválu zaslouží i úterní a čtvrteční skupina!

Jsme velmi rádi, že jste dali na naše rady a nikdo neabsolvoval sobotní  téměř 5km závod v Jedovnicích. Na takovou porci km, v takovém počasí a tvrdém terénu máte ještě hodně času. Blíží se Brněnský běžecký pohár, kde objem tratí je přizpůsoben mnohem citlivěji věkovým kategoriím - tam si zaběháte.

Připomínáme - odevzdávejte pomalu lékařská potvrzení.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.