Atletický klub Blansko Dvorská

Historie

2.11. se konal v Kuřimi poslední závod Kuřimské běžecké ligy a zároveň proběhlo celkové vyhodnocení celého seriálu těchto závodů. Potěšující bylo, že v celkovém umístění naši vytrvalci obsadili většinou první pozice. Poslední (extra dlouhý) závod běžela Kateřina Fialová - 1.místo a nadělila soupeřkám více jak 3 minuty, Gabka Fialová  - 3. místo. Michala Zamazala porazil pouze jeden (o rok starší) běžec.

Celkově naši vytrvalci obsadili přední místa ve většině kategorií a vytvořili několik traťových rekordů. Podorbnosti naleznete v rubrice "Výsledky".

15. 11. se Ondřej Jelínek tradičně zúčastnil vytrvalostního běhu "Jedovnický kapr". V tomto závodě  (5 km dlouhém) naleznul pouze jednoho přemožitele.

Dne 10. 10. 2008 se konal v Lysicích okresní přebor v přespolním běhu.

Skvěle, na 5. místě, doběhla Lucie Petrželová - v mladších žákyních. Velkou pochvalu zaslouží Ondra Jelínek, kterého dokázal předběhnout pouze jeden běžec.

V neděli 28. 9. se  za krásného počasí (ale na kluzkém povrchu) konal v Blažovicích u Brna poslední závod trilogie " O pohár hejtmana JM kraje". Za naši tréninkovou skupinu zde závodili: Michal Zamazal, Ondra Jelínek, Ondra Tichý, sestry Fialovy, Petrželovy a Melissa Schlagerová. A jak už to chodí  - většina našich běžců nejen že doběhla do první desítky, ale někteří stáli i na "bedně". Michal Zamazal a Keteřina Fialová - 1. místo, Lucie Petrželová - 3. místo, Jana Petrželová - 5. místo, Veronika Zamazalová - 7. místo,  Ondra Jelínek  - 7. místo (proti o rok starším běžcům), Ondra Tichý - 8. místo (proti o rok starším běžcům), Gabriela Fialová - 7. místo (proti o rok starším běžcům),...